/ Seizoensoverzicht lente 2021

alleconferentieveer8x10

Jongens Track & Field

OK Blauw
Tweede plaats (6-1)
Alle conferentie
Parker Lambers, Austin Brinks, Landon Culver, Benjamin Haak, Will Huizenga, Andrew DeBlecourt & Jordan Duncan

Regionale MHSAA
3e plaats (80 punten)
MHSAA Finale
10e plaats (21 punten)
MHSAA staatskampioenen
4×800 (DeBlecourt, Haak, Brinks & Lambers)

MITCA alle staat
Austin Brinks, Meta Hoekstra, Will Huizenga, Landon Culver, Jordan Duncan, Andrew DeBlecourt, Benjamin Haak & Parker Lambers
MITCA Academic All State
TBD

Track & Field voor meisjes

OK Blauw
4e plaats (4-3)
Alle conferentie
Meghan Bengelink, Emma Kern, Sarah Schloff & Alaina Dokter

Regionale MHSAA
5e (60 punten)
MHSAA-finale
43e plaats (4 punten)

MITCA alle staat
Emily Vos
MITCA Academic All State
TBD

Lacrosse voor jongens

OK niveau II
10e plaats (0-5, 1-8 algemeen)
Alle conferentie
Collin Dijkgraaf

Regionale MHSAA
Kwartfinale

Meisjes voetbal

OK Blauw
3e plaats (7-3, 9-6 algemeen)
Alle conferentie
Ainsley Harris, Alexa Valk & Josie Evenhouse

MHSAA-district
halve finale

MIHSSCA Alle staten
Ainsley Harris

Jongens honkbal

OK Blauw
5e plaats (11-10)
Alle conferentie
Mason Huisman & Kaden Shook

MHSAA-district
Halve finales

Meisjes Softbal

OK Blauw
8e plaats (1-20, 8-28 algemeen)

MHSAA-district
Halve finales

Jongens Golf

OK Blauw
Tweede plaats
Alle conferentie
Jesaja Lowe

Regionale MHSAA
6th Place
MHSAA State Kwalificatie
Jesaja Lowe

MIGCA Academisch Alle staat
Isaiah Lowe, Andrew Schutz & Corbin VandenBrink

Meisjes Tennis

OK Blauw
Kampioenen (6-0)
Alle conferentie
Maggie Shoemaker, Hope Rhoades, Marissa Baker & Bria Lampen

Regionale MHSAA
Kampioenen (21 punten)
MHSAA-finale
6e plaats (13 punten)

MHSTeCA Alle staten
Sophie Mulder, Kayla VandenBerg, Hope Rhoades & Maggie Shoemaker

Lacrosse voor meisjes

OK niveau III
2e plaats (6-1)

Regionale MHSAA
Pre-regionaal 

/ Winter 20-21 Seizoen Review

winterallconferentie

 Jongens Zwemmen & Duiken

OK niveau I
Tweede plaats (3-1-1)

Alle conferentie
Joey Grasman, Colin Kalkman, Blake Assink, Christian Hoeksema, Sam DeBoer & Sam Nykamp

MHSAA-staat
Tweede plaats

MISCA Alle staat
Colin Kalkman, Jackson Horjus, Daniel Koning, Corbin VandenBrink, Joey Grasman, Sam Nykamp, ​​Blake Assink & Christian Hoeksema

Meisjes basketbal

OK Blauw
6e plaats (4-9/4-11 algemeen)

Alle conferentie
Sarah Snow HM

MHSAA-district
Opzeggen wegens COVID

BCAM Academisch Alle staat
Team

BCAM Senior Student Atleet Award
Olivia Danhoff, Reagan Grotenhuis & Elise Wyma

Basketbal voor jongens

OK Blauw
3e plaats (8-6/10-9 algemeen)

Alle conferentie
Jalen Overway, Adam Kroeze HM & Luke VanderZee HM

MHSAA-district
Finals

BCAM Alle staat
Jalen Overway

BCAM Academisch Alle staat
Team & Jalen Overway

BCAM Senior Student Atleet Award
Andrew DeBlecourt, Elijah Krimendahl, Paul Quinn & Isaac Snyder

Jongens hockey

OK niveau II
4-11-1 Algemeen

Regionale MHSAA
Kwartfinales

/ Herfst 2020 Seizoensoverzicht

alleconferentie8x10

Jongens Cross Country

OK Blauw
Tweede plaats

Alle conferentie
Parker Lambers, Andrew DeBlecourt & Sam Strabbing

Regionale MHSAA
5th Place

MITCA alle staat
Parker Lambers

MITCA Academic All State
Parker Lambers

Meisjes Cross Country

OK Blauw
4th Place

Alle conferentie
Emma Kern & Sarah Schloff

MHSAA pre-regionaal
5th Place

Jongens voetbal

OK Blauw
8e plaats (0-6)

Alle conferentie
Will Huizenga & Ben Nelson

Meisjes Golf

OK Blauw
4th Place

Alle conferentie
Ainsley VandenBrink

Regionale MHSAA
5th Place

MIGCA Academisch Alle staat
Team, Alliya Masterson, Jade Van Eyk & Lydia Vander Laan

Jongens voetbal

OK Blauw
Champions (10-0/12-1-2 Overall)

Alle conferentie
Kirby Eggers, Brandon Walters, Austin Mulder, Caden Brink, Eli Krimendahl & Adam Kroeze

MHSAA-district
Tweede plaats

MIHSSCA Alle staten
Kirby Eggers, Brandon Walters, Eli Krimendahl & Daniel Morgan

Meisjes Zwemmen & Duiken

OK Niveau 1
3e plaats (4-2)

Alle conferentie
Lauren Plockmeyer

MHSAA-staat
4th Place

MISCA Alle staat
Emily Asselin, Claire DeKievit, Zoe DeKievit, Maria Heeres, Meghan Bengelink en Lauren Plockmeyer

MISCA Academisch Alle staat
Team & Zoe DeKievit

Tennis jongens

OK Blauw
Kampioenen (6-0)

Alle conferentie
Austin Becksvoort, Jaden Bender & Tucker Heneghan

MHSAA-district
Tweede plaats

MHSTeCA Alle staten
Austin Becksvoort & Jaden Bender

MHSTeCA Academic All State
Team, Austin Becksvoort, Noah Bosgraaf, Isaac Snyder & Gavin Vandentop

Meisjes volleybal

OK Blauw
3e plaats (5-5)

Alle conferentie
Emily Vos & Anna York

MHSAA-district
Halve finales

MIVCA Alle staat
Emily Vos

MIVCA Academisch Alle Staat
Team, Allie Dekkinga, Jenna Dykgraaf, Cassidy Mitchell, Elleh Steenwyk, Stella VanKampen, Emily Vos & Anna York

/ 2020-2021 Jaaroverzicht

2020-2021 Middelbare school sportdeelname

• 391 MHSAA individuele atleten (61% van de studenten)
• 180 MHSAA multisportatleten (46% van de atleten)

MHSAA Scholar Athlete Award

Deze prijs is de meest prestigieuze onderscheiding die de MHSAA jaarlijks aan studenten geeft. Van de ongeveer 1,500 nominaties per jaar verdienen 32 senior atleten beurzen op basis van prestaties en leiderschap in atletiek en activiteiten, evenals antwoorden op korte antwoorden en essayvragen. Een belangrijk deel van de aanvraag is een essay over het belang van sportiviteit in educatieve atletiek. Dit jaar had HCHS 15 genomineerden voor de prijs:

Austin Becksvoort
Olivia Danhoff
Andrew DeBlecourt
Zoe De Kievit
Allie Deckinga
Will Huizenga
Kaitlynne Laverell
Sophie Mulder

Paul Quinn
Andrew Schultz
Kaden Shook
Sarah Sneeuw
Isaac Snyder
Laney VanHoven
Emily Vos

pott-award-deblecourt
Andrew DeBlecourt: Cross Country, Basketbal, Track/Field
pott-award-sneeuw
Sarah Snow: Basketbal en voetbal

CLARE POTT-AWARD

Deze prijs wordt uitgereikt ter ere van de voormalige Nederlandse christelijke leraar, coach en atletiekdirecteur en erkent een vrouwelijke en mannelijke atleet met uitstekende prestaties op het gebied van atletiek, studiebeurzen, school, kerk, gemeenschap en bewijs van christelijke groei.

US MARINE CORPS AWARD

Het US Marine Corps eert jaarlijks een vrouwelijke en mannelijke student-atleet die hun tak van het leger in Holland Christian positief vertegenwoordigen. De Distinguished Athlete Award erkent atleten die moed, evenwicht en zelfvertrouwen tonen als een uitstekende leider en varsityatleet.

marine-award-dykgraaf
Collin Dykgraaf: Basketbal & Lacrosse
marine-award-vanderlaan
Lydia VanderLaan: Golf & Voetbal
phelps-award-schudde
Kaden Shook: Honkbal en voetbal
phelps-award-vos
Emily Vos: Volleybal & Track/Field

MIKE PHELPS AWARD

Deze prijs, uitgereikt door voormalig Nederlands christelijke leraar, coach en atletische directeur, erkent een vrouwelijke en mannelijke student-atleet die de karaktereigenschappen vertoont die Mike Phelps waardeerde. Zijn prijs erkent uitzonderlijke leiderschapskwaliteiten, passie voor sport, sterke waardenethiek, sportiviteit en christelijk karakter.

OK CONFERENTIE AWARD

De OK Conference omvat bijna 50 scholen en laat jaarlijks leden eindigen in de top van de MHSAA. Ze erkennen een vrouwelijke en mannelijke student van elke conferentieschool die uitzonderlijke capaciteiten en prestaties als atleet laat zien en Holland Christian en de OK Conference positief vertegenwoordigen.  

conferenc-award-becksfort
Austin Becksvoort: Tennis
conferentie-award-dekievit
Zoe DeKievit: Zwemmen & Duiken
conferentie-award-kalkman
Collin Kalkman: Zwemmen & Duiken
conferentie-prijs-schoenmaker
Maggie Schoenmaker: Tennis

/ 2020-21 MULTISPORT GELEERDE ATLETEN

De volgende personen combineerden de prestaties van deelname aan meerdere atletische teams en het behouden van een cumulatieve GPA van ten minste 3.5.
Senior Multi-Sport Scholar Athletes verdienen ook een onderscheiding als OK Conference Scholar Athlete.

EERSTE

  • Alden Baker
  • Micah Baumann
  • Nathan Bengelink
  • Eli Boyce
  • Chase Brink
  • Logan Brower
  • Luke Bushuis
  • Brody De Kruyter
  • Maleachi DePoy
  • Lillian DeVries
  • Megan Grassmid
  • Michael Haigo
  • Jaylyn Harsevoort
  • Kayla Hoek
  • Rylie Huisenga
  • Zachary Kern
  • Hannah Knoop
  • Simon Langejans
  • Parker Leeuw
  • Hudson Lubbers
  • Josiah Meyers
  • Luke Michmerhuizen
  • Sylvie Mulder
  • Brycen Overway
  • Caden Petroelje
  • Eric Plagemars
  • Samuel Plockmeyer
  • Paityn Raby
  • Luke Rigterink
  • Teagan Schoonveld
  • Eden Siegers
  • Reese Steenwyk
  • Joseph Stielstra
  • Tianna Stygstra
  • Davis Taylor
  • Lake Vander Ploeg
  • Baylee VanderZwaag
  • David Van Duinen
  • Ryan Vos
  • Ellen Wierda

SOPHMORES

  • Lucas Adams
  • Jason Bos
  • Caden Brink
  • Madison Brink
  • Kayla Cannon
  • Kyle Cannon
  • Andrew Chesser
  • Lydia DeBlecourt
  • Aidan Delcalzo
  • Caleb DeMaster
  • Isabella Dijkstra
  • Jackson Engbers
  • Parker Fenton
  • Jacob Gabriëlse
  • Alyssa Gerritsma
  • Lauren Grotenhuis
  • Samantha Grotenhuis
  • Albert Haak
  • Harrison Halbert
  • Avery Huisman
  • Derek Huisman
  • Samuel Knoop
  • Bria Lampen
  • Elia Luce
  • Sierra Malone
  • Ella Meckley
  • Gavin Melcher
  • Erica Mulder
  • James Oosterhuis
  • Michael Pierce
  • Harris Shook
  • Conner Smits
  • Samuel Strabbing
  • Reeves Taylor
  • Kayla VandenBerg
  • Ainsley VandenBrink
  • Garrett VanderLaan
  • Shane VanderZee
  • Tryna Vander Zwaag
  • Alyson Vikstrom
  • Joshua Woolsey
  • Callista Zwart

JUNIORS

  • Meghan Bengelink
  • Henry Bergoef
  • Hannah Bruxvoort
  • Adrian Cooney
  • Landon Culver
  • Piper Dekkinga
  • Alaina Dokter
  • Aliyah Harned
  • Emma Kern
  • Adam Kroeze
  • Parker Lambers
  • Nolan Langeland
  • Anna Larsen
  • Bebe Mulder
  • Ben Nelson
  • Samuel Mooi
  • Jalen Overway
  • Samuel Perton
  • Sarah Schloff
  • Evan Spruit
  • Elliot Stielstra
  • Claire VanDuinen
  • Tyler VanHaitsma
  • Ryanne Van Wyk

SENIOREN

  • Marissa Baker
  • Mason Balder
  • Arthur Brown
  • Lauren Bushouse
  • Andrew DeBlecourt
  • Collin Dijkgraaf
  • Lauren Feak
  • Joseph Fischer
  • Joshua Fogg
  • Hannah Genzink
  • Reagan Grotenhuis
  • Willem Huizenga
  • Elia Krimendahl
  • Georgië Lincicum
  • Austin Mulder
  • Kaden Shook
  • Sarah Sneeuw
  • Isaac Snyder
  • James Strabbing
  • Charles Tucker
  • Corbin VandenBrink
  • Lydia VanderLaan
  • Chloe VanderVeen
  • Luke VanderZee
  • Emily Vos
  • Payton Wirebaugh

/ MHSAA STAATSKAMPIOENSCHAPPEN

JONGENS

Baseball

2016 Divisie II Staatskampioenen (Jim Caserta)

Basketbal voor jongens

1934 Klasse C Staatskampioenen (Al Muyskens)
1935 Klasse C Staatskampioenen (Al Muyskens)
1939 Klasse C Runner Up
1954 Klasse B Runner Up
1961 Klasse B Runner Up
1968 Klasse B Runner Up

Jongens Cross Country

1999 Klasse B Runner Up

Voetbal

2008 Divisie IV Staatskampioenen (Willie Snead III)

Jongens voetbal

1986 Klasse BC Staatskampioenen (Dan Walcott)
2003 Divisie II Staatskampioenen (Jack Heyboer)

Jongens Zwemmen & Duiken

1988 Klasse BCD Staatskampioenen (Kimble/Klaasen)
1989 Klasse BCD Staatskampioenen (Kimble/Klaasen)
1990 klasse BCD Runner Up
Tweede Divisie III 2011
Staatskampioenen Divisie III 2018 (Smeenge/Tolsma)
Staatskampioenen Divisie III 2019 (Smeenge/Tolsma)
Tweede Divisie III 2021

Tennis jongens

1953 Klasse B Staatskampioenen (Clare Pott)
1954 Klasse B Staatskampioenen (Clare Pott)
1961 Klasse B Runner Up
1962 Klasse B Runner Up
1963 Klasse B Staatskampioenen (Clare Pott)
1965 Klasse B Staatskampioenen (Clare Pott)
1990 Klasse B Runner Up
Tweede Divisie III 1998

Meisjes

Competitief gejuich

2005 Klasse B Runner Up
2007 Divisie II Staatskampioenen (Beth Cunningham)

Softball

1976 Klasse B Staatskampioenen (Dennis Spoelman)

Meisjes Zwemmen & Duiken

1996 Klasse BCD Staatskampioenen (Walters/Klaasen)
1997 klasse BCD Runner Up

Meisjes Tennis

1993 Klasse B Staatskampioenen (Tom Buursma)
Tweede Divisie III 2001
2005 Divisie III Staatskampioenen (John Knoester)
2006 Divisie III Staatskampioenen (John Knoester)

Track & Field voor meisjes

Tweede Divisie II 2018
Tweede Divisie II 2019

Volleybal

1994 Klasse B Runner Up
2007 Klasse B Runner Up
2008 Klasse B Staatskampioenen (Amy Berkenpas)